PanoRenderVariant2

Het volledige wedstrijdprogramma van het district staat op de site https://biljartenrotterdam.nl onder wedstrijdinformatie/ wedstrijdprogramma 2021-2022

 

 

  

Finales en voorwedstrijden 2021-2022              
                        deel-        
  Spelsoort Dag   Datum     Tijd      K MK MV PM PV nmrs T Schr arb wie
                                 
        2021                        
                                 
VW Kader 38/2 4e klas vrijdag      10-sep   19:30     1     6 6     zelf
  10 inschr zaterdag   11-sep   12:00     1     6 6     zelf
  2 poules van 6 en 4 zondag   12-sep   12:00     1     6 6     zelf
                                 
VW 3 banden klein 2e klas vrijdag   1-okt   19:30           6 6     zelf
  35 inschr zaterdag   2-okt   12:00           6 6     zelf
    zondag   3-okt   12:00           6 6     zelf
                                 
VW nat Overgangskl libre zaterdag   16-okt   12:00         1 5 4     zelf
    zondag   17-okt   12:00         1 5 4     zelf
                                 
VW Libre 3e klas zaterdag   23-okt   12:00 1         6 6     zelf
  25 inschr zondag   24-okt   12:00 1         6 6     zelf
                                 
VW nat Kader 38/2 extra kl zaterdag   13-nov   12:00         1 6 6     zelf
    zondag   14-nov   12:00         1 6 6     zelf
                                 
Finale Okkie Formenoy beker zaterdag   20-nov   11:00         1 6   3 6 district
    zondag   21-nov   12:00         1 6   3 6 district
                                 
Finale Libre 2e klasse zondag   12-dec   19:30       1   8   4 8 district
        2022                        
  vervolg libre 2e klasse     5-feb   12:00         1 8   4 8 district
        6-feb   12:00         1 8   4 8 district
                                 
VW Libre 1e klas zaterdag   12-feb   11:00           6 6     zelf
    zondag   13-feb   11:00           6 6     zelf
                                 
VW Triatlon vrijdag   25-feb   19.30           3 2     zelf
    zaterdag   26-feb   12:00           3 2     zelf
    zondag   27-feb   12:00           3 2     zelf
                                 
Finale Klein Kader beker zaterdag   9-apr   11:00           6   3 6 district
    zondag   10-apr   12:00           6   3 6 district
                                 
                                 
Fin Triatlon zaterdag   14- mei   12:00           6   3 6 district
    zondag   15- mei   12:00           6   3 6 district
    zaterdag   21- mei   12:00           6   3 6 district
    zondag   22- mei   12:00           8   3 6 district
              2 0 3 1 8 183 104 36 72  
  Speeldagen 29                            
  Evenementen 11         K MK MV PM PV          
                                 

Agenda

Hoe vindt U ons

Geef uw adres en wij plannen de route


Sponsoren Posthoorn