PanoRenderVariant2

Uitslagen PK

 

 


Uitslagen 2020-21

 

 

 

Edelmetaal

Plaats

Naam

Spelsoort

Wanneer

         
goldswing 1    
1    
1    
1    
1    
   
 
silverswing 2    
2    
2
         
bronzeswing 3    
3  
3
       
   4    
     
   5    
   
 7    
       
       
       
       

 

 

 


Uitslagen 2017-18

 

 

 

Edelmetaal

Plaats

Naam

Spelsoort

Wanneer

         
goldswing 1  Cor Luyendijk         District 3Band 3e kl.       sep. 17
1  Cor Luyendijk   Gewest.3Band 3e kl.       oct.15
1  Jaco Robbemont  Klein Kader Beker  feb.18
 Jaco Robbemont   District Band 2e kl.       maart 4
 
silverswing 2  Martin Frederiks   District Band 3e kl.       feb.11
2  Arnold van Son   Honky Tonk Bokaal  mrt.11
2
         
bronzeswing 3   Peter Donker   District Libre 2e kl.  nov.12
3  Bas Reedijk   Klein Kader Beker  feb.18
3
         
         
  4  Peter Mol  District Kader 38/2 4ekl.  oct.30
4  Cor Luyendijk   Nation. 3Band 3e kl.       nov.12
4  Mark Luyendijk   District Libre 2e kl.  nov.12
4  Peter Mol  District Libre Hoofd kl.  jan. 28
5  Piet Monster  District Libre 3e kl.  oct. 1
5  Ton van Vliet  District Libre 1e kl.  jan.7
5  Cees v.d. Berg  Honky Tonk Bokaal  mrt.11
6  Jan Boers  District Band 3e kl.  feb.11
6  Jaco Robbemont  Gewest. Band 2e kl.   mrt.25
 .
       
       
       
       
       
       
       

 

Op deze pagina wordt aangegeven waar onze leden spelen als het gaat om persoonlijke wedstrijden, zoals

voorwedstrijden, bekers en finales.

Op die manier is het eenvoudig om eens als supporter te gaan kijken of om een collega-lid te feliciteren met een resultaat.

    

 

Voor een overzicht van alle kampioenen binnen District Rotterdam: onder Kampioenen drukknopklein
Voor een overzicht van alle inschrijvingen nationaal 2020-21: drukknopklein
Voor een overzicht van alle inschrijvingen/ opstellingen leden Posthoorn  2020-21 :  drukknopklein

Wedstrijdprogramma voor het district Rotterdam seizoen 2020 -21  (avondspelers)

onder Wedstrijdinformatie/ Wedstrijdprogramma 2020-2021 concept

 drukknopklein

                           

Wedstrijdprogramma en uitslagen via BiljartProf                                                                             

drukknopklein

 

 

Wanneer Wat Waar Wie Welke
2020
           
 Augustus          3Band 3e kl.
           3Band 2e kl.
       
          
           
 September  5,6 PK  Hofplein  Monster 3Band 3e kl.
  12,13,16 PK  Schollevaar  van den Berg
         
           38/2 4e kl.
       Libre 3e kl.
       Libre 3e kl.
       
 Oktober          
       
       Libre 2e kl.   
       Libre 3e kl. 
           
November
           Band 3e kl.
           38/2 Xtra kl.
           Libre 2e kl.
         Libre 1e kl.
           
 December           Band 2e kl.
           
         Libre 1e kl.
       
     Band 5e kl.
 
 2021  
 Januari
           Libre Hfdkl.
           Band 2e kl.
         38/2  Overg.kl.
         Band 1e kl.
         
         
         
 Februari        
         Band 1e kl. 
       
           Klein Kader
           Band Hfd.kl.
 Maart        
         
     
 April

 

Agenda

Hoe vindt U ons

Geef uw adres en wij plannen de route


Sponsoren Posthoorn