PanoRenderVariant2

Uitslagen PK

 

 


Uitslagen 2021-22

 

 

 

Edelmetaal

Plaats

Naam

Spelsoort

Wanneer

         
goldswing 1      
1    
1      
1    
1    
   
 
silverswing 2    
2    
2
         
bronzeswing 3    
3  
3
       
   4      
         
   5    
       
 7      
       
       
       
       

 

 

 


Uitslagen 2017-18

 

 

 

Edelmetaal

Plaats

Naam

Spelsoort

Wanneer

         
goldswing 1  Cor Luyendijk         District 3Band 3e kl.       sep. 17
1  Cor Luyendijk   Gewest.3Band 3e kl.       oct.15
1  Jaco Robbemont  Klein Kader Beker  feb.18
 Jaco Robbemont   District Band 2e kl.       maart 4
 
silverswing 2  Martin Frederiks   District Band 3e kl.       feb.11
2  Arnold van Son   Honky Tonk Bokaal  mrt.11
2
         
bronzeswing 3   Peter Donker   District Libre 2e kl.  nov.12
3  Bas Reedijk   Klein Kader Beker  feb.18
3
         
         
  4  Peter Mol  District Kader 38/2 4ekl.  oct.30
4  Cor Luyendijk   Nation. 3Band 3e kl.       nov.12
4  Mark Luyendijk   District Libre 2e kl.  nov.12
4  Peter Mol  District Libre Hoofd kl.  jan. 28
5  Piet Monster  District Libre 3e kl.  oct. 1
5  Ton van Vliet  District Libre 1e kl.  jan.7
5  Cees v.d. Berg  Honky Tonk Bokaal  mrt.11
6  Jan Boers  District Band 3e kl.  feb.11
6  Jaco Robbemont  Gewest. Band 2e kl.   mrt.25
 .
       
       
       
       
       
       
       

 

Op deze pagina wordt aangegeven waar onze leden spelen als het gaat om persoonlijke wedstrijden, zoals

voorwedstrijden, bekers en finales.

Op die manier is het eenvoudig om eens als supporter te gaan kijken of om een collega-lid te feliciteren met een resultaat.

    

 

Voor een overzicht van alle kampioenen binnen District Rotterdam: onder Kampioenen drukknopklein
Voor een overzicht van alle inschrijvingen nationaal 2021-22: drukknopklein
Voor een overzicht van alle inschrijvingen/ opstellingen leden Posthoorn  2020-21 :  drukknopklein

Wedstrijdprogramma voor het district Rotterdam seizoen 2020 -21  (avondspelers)

onder Wedstrijdinformatie/ Wedstrijdprogramma 2021-2022 

drukknopklein

 

 

Wanneer Wat Waar Wie Welke
2021
           
 Augustus        vd Berg  3Band 3e kl.
           3Band 2e kl.
 September           
   10,11,12 PK  Posthoorn  Mol, vd Stel  38/2 4e kl.
   17,18,19 PK   Schollevaar  Frederiks
 13,19 PK   Honky Tonk  Reedijk, Robbemont  Libre Xtra kl.
 Oktober      
 1,2,3 PK   Posthoorn  Cor en Mark Luyendijk  3Band 2e kl.
   16,17 Distr.Fin.  Hoogvliet  v/d Stel   38/2 4e kl.
   16,17 Nat.VW  Posthoorn  Kortlever, Reedijk   Libre Overg.kl.
   23,24 PK  Posthoorn  Gersch, Cor Luyendijk   Libre 3e kl. 
         
  11-31 PK  Honky Tonk  Bijl  3band HfdKl.
     
   30,31 PK   Kralingen  Mink   Libre 2e kl. 
November  4,6,7 PK   Hoogvliet  van Son, vd Berg
   12,13,14 PK   Schollevaar  Martin 
           
  6,7,8 PK Rietlander  Marion Gersch, Reuvers  Band 3e kl.
  19,21,22   Hoogvliet
  21,22   Hofplein
  27,28,29   Schollevaar
           
           
   20,21,22 PK      Mark Luyendijk,Frederiks, Mol
 Libre 1e kl.
   28,29    
       
           
 December   11,12,13  PK  Buitenzicht van Son, Mark Luyendijk, Kruithof    Band 2e kl. 
    12,13    Kralingen
       
       
   
 
 2022  
 Januari   8,9,10  PK  Rietlander vd Berg, Veenendaal, Frederiks, Mink      Band 1e kl.
   16,17    Hofplein
   21,23,24    Hoogvliet
         
       Bootsma, Robbemont, Kortlever  Band HfdKl.
         
         
         
 Februari        
         Band 1e kl. 
       
           Klein Kader
           Band Hfd.kl.
 Maart        
           
     
 April

 

Agenda

Hoe vindt U ons

Geef uw adres en wij plannen de route


Sponsoren Posthoorn