PanoRenderVariant2

Op deze pagina wordt aangegeven waar onze leden spelen als het gaat om persoonlijke wedstrijden, zoals

voorwedstrijden, bekers en finales.

Op die manier is het eenvoudig om eens als supporter te gaan kijken of om een collega-lid te feliciteren met een resultaat.

    

 

Voor een overzicht van alle kampioenen binnen District Rotterdam: onder Kampioenen drukknopklein
Voor een overzicht van alle inschrijvingen nationaal 2021-22: drukknopklein
Voor een overzicht van alle inschrijvingen/ opstellingen leden Posthoorn  2020-21 :  drukknopklein

Wedstrijdprogramma voor het district Rotterdam seizoen 2021 -22  (avondspelers)

onder Wedstrijdinformatie/ Wedstrijdprogramma 2021-2022 

drukknopklein

 

 

Wanneer Wat Waar Wie Welke
2021
           
 Augustus        vd Berg  3Band 3e kl.
           3Band 2e kl.
 September           
   10,11,12 PK  Posthoorn  Mol, vd Stel  38/2 4e kl.
   17,18,19 PK   Schollevaar  Frederiks
 13,19 PK   Honky Tonk  Reedijk, Robbemont  Libre Xtra kl.
 Oktober      
 1,2,3 PK   Posthoorn  Cor en Mark Luyendijk  3Band 2e kl.
   16,17 Distr.Fin.  Hoogvliet  v/d Stel, Frederiks   38/2 4e kl.
   16,17 Nat.VW  Posthoorn  Kortlever, Reedijk   Libre Overg.kl.
   23,24 PK  Posthoorn  Gersch, Cor Luyendijk   Libre 3e kl. 
         
   30,31 PK  Honky Tonk  Bijl  3band HfdKl.
     
   30,31 PK   Kralingen vd Berg   Libre 2e kl. 
November  4,6,7 PK   Hoogvliet  van Son
   12,13,14 PK   Schollevaar  Martin 
   13,14 PK   Posthoorn  Bootsma, Kortlever, Veenendaal  38/2  Xtra kl.
      Den Haag ?  Robbemont
   6,7,8 PK Rietlander  Marion Gersch, Reuvers  Band 3e kl.
   19,21,22   Hoogvliet
   21,22   Hofplein
   27,28,29   Schollevaar
           
 December  11,12,18  Distr.Fin  Schollevaar Cor Luyendijk, Wout Kruithof  Libre 3e kl.
 
 2022  
 Januari          
         
 Februari  5,6  Distr.Fin.   Posthoorn  van Son    Libre 2e kl.
   12,13 PK  Posthoorn  Mark Luyendijk,Frederiks, Mol   Libre 1e kl.
   25,26,27 PK  Posthoorn  Barendregt, Kortlever, Robbemont, Mandemaker  Triatlon
   26,27 Distr.Fin.    Hoogvliet  Mol, Frederiks ?  Libre 1e kl. 
           
Maart  5,6,12 Distr.Fin.  Kralingen  Kruithof  Band 2e kl.
 18,19,20 PK   Buitenzicht   Veenendaal  Band 1e kl. 
   19,20 Gewest.Fin.  Kralingen  Kruithof  Libre 3e kl.
   21,22 21,22  Honky Tonk  Bijl, Veenendaal  Triatlon
   26,27  Nat. Finale  Wijchen  Kortlever  Kader 38/2
   26,27  PK   Ommoord  vd Berg  Band 1e kl.
 26,27  PK   Vriendenkring  Frederiks, Mink
           
 April  8,9, 10 Finale  Posthoorn  Kortlever, Barendregt, Reedijk, Veenendaal  Kl.Kader Beker
 22,23,24 Distr.Fin.   VERVALLEN  Bootsma, Robbemont, Kortlever   Band HfdKl.
 Mei  28,29 HalveFin.Kader   Posthoorn  Kaderteam Posthoorn RBS 1  38/2 + 57/2
 28,29 fin. HTbokaal   Schollevaar  Mink ?, vd Berg ?  libre

 

Agenda

Hoe vindt U ons

Geef uw adres en wij plannen de route


Sponsoren Posthoorn