PanoRenderVariant2

 Beste leden,

 
Met verdriet hebben wij kennis genomen dat, op 72 jarige leeftijd, Theo vd Slik is overleden. Theo was een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging en aan zijn hand zijn vele biljarters 'groot' geworden. Wij wensen zijn familie, vrienden en andere naasten veel sterkte met dit verlies.
 
Wim Barendregt heeft het bestuur gevraagd om zijn herinnering aan Theo met jullie te delen:
 
Ooit schreef ik in het toenmalig clubblad van onze club dat ik aan de hand van Theo de Posthoorn binnenkwam. En dat waren er met mij nog zo velen.
Theo was een biljartlegende, die in de Hoekse Waard het biljarten groot heeft gemaakt. Hij was in de HW de eerste die met een systeem ging biljarten, om de ballen te dwingen maakbaar te blijven. En die kunde heeft hij bij velen van ons overgebracht, en hij stimuleerde diegene ook om lid te worden van onze club.
Helaas is hij door omstandigheden veel te vroeg gestopt met biljarten, daarom kennen de meeste van jullie hem alleen maar van speciale gelegenheden, of als zijn beste leerling Jan Bijl moest biljarten. De club bleef hij via zijn lidmaatschap altijd trouw.
Helaas was hij de laatste jaren aan het tobben met zijn gezondheid, een strijd die hij uiteindelijk heeft verloren.
 
Met vriendelijke groet, namens het bestuur.
 
Mark Luijendijk
Secretaris bv De Posthoorn

Agenda

Hoe vindt U ons

Geef uw adres en wij plannen de route


Sponsoren Posthoorn