PanoRenderVariant2

 Ons oud-lid Henk Aartsen is 2 oktober overleden en er is in besloten kring afscheid van Henk genomen.


Henk was een aimabel mens en trouw clublid van onze vereniging. Altijd bereid om een handje te helpen en om oplossingen te verzinnen. Van zijn hand kwamen diverse biljart attributen, zoals kader bakken, hoeken en hulpstokken. Hij maakte ook mooie miniatuur biljarts.
Grote vermaardheid verwierf hij, toen we met onze vereniging nog in de oude Posthoorn-discotheek het grote bandstoot toernooi organiseerden en Henk in een zaaltje een heus restaurant met keukentje inrichtte. Menig speler, arbiter, vrijwilliger en publiek deed zich te goed aan de gerechten in Henk’s Place. De omzet die hij daarmee realiseerde was een mooie opsteker voort onze clubkas.

Tijdens de Kerstborrel waren ook zijn hapjes zeer geliefd. Henk heeft het nooit tot “top biljarten” geschopt, maar heeft tot op zeer late leeftijd altijd van het spel genoten en wij als vereniging van hem.

     
     
     

Agenda

Hoe vindt U ons

Geef uw adres en wij plannen de route


Sponsoren Posthoorn